Üyelik Girişi
Site Haritası
SAMSUNG SCX 3405 FW

YENİ ÜRÜN 

SAMSUNG SCX 3405 % 100 GARANTİLİ TONER DOLUM ÇİP HARİÇ 20 TL 

ANTALYA SERVİS

SAMSUNG SCX 4623 -1660-3200 CLP 315 VE SCX 4824 ÇOK FONKSİYONLU YAZICILARINIZA SORUNSUZ TONER DOLUM HİZMETİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

 

BİTMEYEN KARTUŞ
ADRES TARİFİ

100. Yıl Şubemiz Açılmıştır.

aras ve mng kargo şubelerinin tam karşısındayız. güllük alt geçitinden kemer istikametine giderken altgeçiti çıkar çıkmaz sağdaki kırmızı tabelalı ofis.

Hizmetinizdeyiz...

0242.2474525

SAMSUNG SCX 4521 TAMİR BAKIM

SAMSUNG SCX 4521 TAMİR BAKIM GARANTİLİ OLARAK YAPILMAKTADIR.

KAĞIT ALICI LASTİK

SAMSUNG SCX 4521 KAĞIT ALICI LASTİK YENİLEME

SAMSUNG 3405 FW

SORUN CEVAPLAYALIM


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

ALİ ÖZTÜRK (16/04/2014 10:37)
Konu : yazıcı arıza
Mesaj : samsung scx4623f kagit boş uyarısı yapıyor
"Cihaz kasette kağıt olmasına rağmen boş uyarısı veriyorsa kağıt sensörü arizalanmis yada kırılmış olabilir. Kontrol ediniz. Sorun devam ederse servisimize getirebilirsiniz."
lider büro makineleri
sadık aktitiz (14/04/2014 12:22)
Konu : 2165 çip reset
Mesaj : merhaba 2165 çip reset yazılımı attım yazıcı toneri görmez oldu orjinal yazılımı tekrar attım yazıcı açılıyor ama yeni toner taktım onuda görmüyor. yazıcı normal hale döndürülebilirmi
"Teknik servisimize cihazı getirirseniz yardımcı oluruz."
lider büro makineleri
miray (12/04/2014 16:56)
Konu : scx 3200 (2 kagit sıkısmasi)
Mesaj : selam,
yazici icinde su an iki kagit kalmis durumda. normal yontemleri denedim; kapagi acma, toneri cikarma vs, malesef kagitlar gorunmuyor. hatta normal bir sekilde kagidi aliyor kat kat burusuk bir sekilde cikariyor. ozetle icine sikisan iki kagit ruloya oyle bir dolanmis ki makina bir anormallik gormuyor, o kagitlari cikarmiyor. sokup cikarmaktan baska yapabilecegim bir sey var mi??
"Sıcak olan fırın ünitesindeki merdanelere yapışmis durumda ise cihsza mudehale yapmadan servisimize getirmenizi öneririz. Sert bir cisimle mudehale yaparsaniz cihaz hasar görebilir. "
lider büro makineleri
Yusuf (01/12/2013 13:38)
Konu : yazıcı çıktı vermiyor.
Mesaj : yazım samsung ml1640 töner değiştirdim,ancak hala töner yok kırmızı lambası yanıyor,pc den çıktı alamıyorum ancak yazıcıdan dene sayfasını yarım olarak çıkarıyor,deneme sayfasında da töner yok diyor halbuki dolu,sorun ne olabilir? yardımcı olursanız sevinirim.
"Samsung ml-1640 yazıcınız çipli toner kullanmaktadır. tonerin sağ yanında çip olup olmadığını kontrol edin. çip olmadığı için oneri tanımaz makineniz hata verir. ya çip takacaksınız yada servisimize getiriseniz cihaz üzerindeki yazılımı çipsiz hale dönüştürebiliriz. böylelikle toner uyarısını hiçbir zaman almazsınız."
LİDER ATILIM BÜRO MAKİNELERİ
Abduş Ölmez (17/05/2013 08:39)
Konu : Samsung SCX 4521
Mesaj : fOTOKOPİYİ ÇEKTİĞİM ZAMAN ÖNCE ÇİZGİLİ VERDİ.DAHA SONRA BEMBEYAZ KOPYA YA DÖNDÜ.
ŞUAN BEYAZ KOPYA VERİYOR.ARIZASI NE OLABİLİR.
TŞK.
"Cihazınızın tarayıcı ünitesindeki arızadan dolayı beyaz kopya yada siyah çizgili enine serit şeklinde kopya alırısnız dikkat ederseniz yazıcı olarak çıktı aldığınızda hiçbir sorun yoktur tek neden tarayıcı kafanın ve kablonun arızalanmış olmasıdır. servisimnize cihazı getirirseniz detaylı bilgi ve değişimi yaparız. ürünler stoklarınızda mevcuttur."
lider atılım büro makineleri.
ibrahim altaş (09/05/2013 11:14)
Konu : samsung
Mesaj : merhaba, samsung ml-2250 yazıcım için alt merdane ve üst (upper) merdane ayrıca üst merdane plastik yataklarına ihtiyacım var.temin edebilir miyim
"Parçalar temin edilebilir konu için servisimizle görüşmeniz gerekmektedir"
lider atılım büro makineleri.
İLGİ (15/04/2013 11:07)
Konu : fuser ünitesi arızası
Mesaj : fuser ünitesi arızasını nasıl çözebilirim?
"fuser arızası kullanıcıların çözebileceği arıza türü değildir mekanik ya da elektronik sorun varsa cihaz fuser error diye uyarı verir cihazın fırın ünitesindeki gerekli parçaların kontrolü sonrasında arıza tespiti yapılabilir örneğin thermistör ya da lamba yanmış olabilir. detaylı bilgi için servisimizle görüşebilirsiniz"
lider atılım büro makineleri.
bilgin yıldız (10/04/2013 21:32)
Konu : samsung yazıcı
Mesaj : ml-2165 yazıcımın orjinal kartuşu bitti cip kırma ve dolumu yapılabilir mi?ücreti ne kadardır?
"SAMSUNG ML 2165 TONER DOLUM ÜCRETİMİZ 20 TL DİR. ÇİP KIRMA YANİ MODÜL İŞLEMİ 1 YIL GARANTİLİ 40 TL DİR."
lider atılım büro makineleri.
HÜSEYİN UÇAR (26/03/2013 15:01)
Konu : canon pixma 492 yazıcı
Mesaj : Yazıcım kartuş tanınmıyor mesajı veriyor. Tekrar kartuşu çıkarıp takmamıza rağmen kartuşu tanımıyor. Ne yapmamız gerekiyor?Tamir için nereye götüreyim. Teşk
"Servisimizde canon yazıcıların tamir ve bakımı garantili olarak yapılmaktadır. kullanmış olduğunuz cihaza bitmeyen kartuş tankı montajıda yapabiliriz. ofisimize gelirseniz detaylı bilgi verebiliriz. yada www.bitmeyenkartusantalya.com u ziyaret ediniz."
lider atılım büro makineleri.
sevil (22/03/2013 21:52)
Konu : ML 1640 yazıcı
Mesaj : merhaba, ML 1640 yazıcım çok güzel çalışıyor henüz fazla kullanılmadığı halde bir kez kağıt sıkıştıktan sonra kullanamadım... tam oldu derken 10 sayfa çıktıdan sonra yine durdu. kapak açık uyarısı alıyorum ve kırmızı ışık var sürekli... Büyük bir sorun olduğunu düşünmğyorum ama içinden çıkamadım... Çalışırken fazla ısınıyır olması hatta buhar çıkartıyor olması normal mi ?!
Teşekkür ederim..
"merhaba sevil hn, yazıcınızdaki yaşamaış olduğunuz sıkıntılar kağıt sıkıştırması, buhar çıkması, kapak açık ikazı tamamiyle kullanmış olduğunuz kağıdın kalitesi ile alakalıdır. her yazıcının içerisinde özellikle kağıt çıkış bölümünde fırın ünitesi olur ve haliyle sıcaklık olması doğaldır. söyle ki kullanmış olduğunuz kağıt ortam gereği nemlenmiş olabilir bu tür nemli kağıtlar birbirine yapışır ve cihazda kağıt alamama arızalarına fırına giren kağıttada buhar hatta duman a sebep olur. bence cihazınıza yeni kağıt alıp iyice aralarını üfleyip tekrar deneyin sorun çözülecektir."
lider atılım büro makineleri.
halil ibrahim (17/03/2013 22:39)
Konu : yazıcı
Mesaj : öncelikle tüm arkadaşlara slm yazıcımın markası samsung scx-3200 yazıcımda kağıtı almama sorunu var bu neden kaynaklanmaktadır.
"Merhaba, Yazıcınız sürekli kağıt almama arızası yaratıyorsa kağıt alıcı lastik yıpranmış aşınmıştır o nedenle yapar. samsung yazıcılarda ortalama cihaz numaratörü 20.000 ( yirmibin) kopyaya geldiğinde kağıt alıcı lastiği yenilemek gerekir. detaylı bilgi için sevisimizi arayabilirisiniz."
lider atılım büro makineleri.
Ali Salan (05/03/2013 19:46)
Konu : yazıcı
Mesaj : Slm Kolay Gelsn Samsnq ML-2165 marka lazerli yazıcı kullanmaktayım daha 1 ay bile olmadı alalı kırmızı uyarı ışığı sürekli yanıp yanıp sönüyor yazdırmada sıkıntı yok ama sonradan sıkıntı vermesinden korkuyorum.Bu konu hakkında bilgi alabilirmiyim ?
"cihazdaki yanan ışık yüksek ihtimalle toner seviyesinin azaldığı ile ilgilidir. Cihazı sıfır aldığınızda içerisinde gelen toner demo toner dir yani tanıtım ürünüdür. o nedenle cihaza toner dolum işlemini ofisimize cihazı getirip yaptırabilirsiniz. makineye toner dolumu yapılabilmesi için modül işlemi gerekmektedir. bu işlem bir seferliğine yapılmaktadır modül işleminin amacı tonerinizdeki çipi yok etmekteidir. yani çipli olan tonerinizi çipsiz hale getireceğiz. bu işlem tek seferde 40 tl ücrete tabidir + toner dolum işlemi ile 20 tl toplamda 60 tl masrafınız var. sonrası biten her toneri sadece 20 tl ödeyerek dolum yaptırabileceksiniz. daha ayrıntılı bilgi için 0541 244 40 50"
lider atılım büro makineleri.
veysel (04/03/2013 21:25)
Konu : kapak açık uyarsı
Mesaj : samsung ml 1640 yazıcım var toneri bitti ve samsung a uygun toner aldım doldurdum sonrasında kapak açık uyarısı verdi oysa kapaklar tam anlamıyla kapalı,sıkıntı nedir yardımcı olursanız memnun olurum
"Cihazın kapak açık uyarısı vermesi dolumla alakalı olabilir toner ünitesi tam toplanmamışsa cihaza oturmuyor olabilir. bir diğer neden kapak sivici görev yapmıyordur ya da kırılmış olabilir. sorun devam ederse servisimize getirin bakalım."
lider atılım büro makineleri.
mehmet (28/02/2013 11:17)
Konu : scx4521 sorunu
Mesaj : yazıcımız tarama yapmıyor tuşa basıp sonra baslata bastıgımız an taramaya başlıyordu ama şimdi tarama yapmıyor cevap mealınizi bekliyorum iyi günler
"merhaba, öncelikle bilgisayardan varolan sürücüyü kaldırıp tekrar kendi cd sinden kurulum yapmanız gerekmektedir. eğer sorun devam ederse usb kablosunu yenileyin ve başka bilgisayarda aynı işlemi tekrarlayın. bilgisayarda virüs varsa sorun yaratır. iyi çalışmalar."
lider atılım büro makineleri.
yasin (15/02/2013 10:45)
Konu : samsung scx-4623f
Mesaj : scx-4623f yazıcımın tonerı bıttı doldurttum toner tak hatası almaktayım daha oncelerden yazılım attırmıstım toner tak dıye bı yazı cıkıyor durum kırmızı yanıyor ne yapmalıyım tesekkurler
"Sorun cihazın otomatik olarak güncelleme yapası ile ilgili olabiklir. siz bu sorunu dolum sonrasında yaşadıysanız yüksek ihtimalle tonerden kaynaklıdır. Ama aynı sorunu başka tonerdede yapıyorsa cihazınıza teknik servisimizin bakması gerekmektedir."
lider atılım büro makineleri
murat (26/01/2013 23:22)
Konu : samsung 4623 fn de sürekli kapak açık sorunu
Mesaj : samsung 4623 fn makinamda sürekli ön kapak açık uyarısı veriyor makina hazıra geçmiyor ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim . teşekkür ederim. iyi çalışmalar
"Yazıcınızın kapaklarının kapaılı olmasına ramen sürekli kapak açık uyarısı vermesi cihazın güç karttında sorun olmasından kaynaklıdır. güç kartında elektrikl voltaj düzensizliğine karşın arıza olmuştur. cihazın servise getirilip bakılması gerekmektedir. samsung 4623 cihazlarda sık sık karşılaştığımız ve giderdiğimiz arıza türüdür."
lider atılım büro makineleri
Suat öğretmen (11/11/2012 02:46)
Konu : Reset yazılım problemi
Mesaj : Samsung scx 3405 çok fonksiyonlu yazıcıma http://www.mediafire.com/download.php?3krm5vhr3s2spuk bu dosyadaki fix yazılımını yüklemeye çalıştım her şeyi harfiyen doğru yaptığıma inanıyorum. Ancak yükledikten sonra durum ışığı kırmızı yanmaya başladı. Yazıcıda hiçbir kıpırtı yok. Sadece tarama yapıyor. Ne yapılması lazım? Kenar mahalle okulunda öğretmenim yazıcıyı çocuklara sevabına cebimden aldım. Daha alalı 2 hafta oldu. Lütfen bana yardımcı olun. Bu makinayı en kısa sürede faal hale getirmem lazım. 1. sınıf öğretmeniyim başka yerde çıktı alma şansım yok. Çok araştırdım sizin sitenizi buldum bu işi ancak siz çözersiniz diye düşündüm. Cevap bekliyorum.
"Samsung yazıcılarda makinelere reset atılmadan önce kesinlikle dosyasında ne olduğunu bilmediğimiz yazılımları kullanmamalıyız. her makinenin üretim yılı, ayı ana kart versiyonuna göre özel seri numarasına göre program hazırlanmaktadır. burada bir harf yada rakam uyuşmazsa cihaz hafıza kaybına uğrar. sizin makinenizdeki arızada tam anlamıyla bu. Yazıcınıza bilmediğiniz bir yazılımı uygulamışsınız. cihazı görmemiz lazım eprom versiyon kontrolünden sonra net yanıt verebiliriz. KÖTÜ OLAN CİHAZINIZIN OLMAMA İHTİMALİDE VAR. Teknik servisimize getirin cihazınızı kontrol edip net cevap verelim. iyi günler."
lider atılım büro makineleri
Bekir (13/10/2012 23:33)
Konu : scx-3405fw
Mesaj : yazıcımı ilk actıgımda ve çiktı almak istedigimde tıkırtıkır sesler geliyor ve kağıdı çekmiyor.ne yapabilirim.teşekkurler
"söz konusu arıza mekanik bir sorundur. öncelikle cihazın tonerini çıkarıp cihazın içerisine ve kağıt konulan bölüme dikkatlice bakın yabancı bir cisim yada kağıt parçası görürseniz çıkarmayı deneyin ve tekrar toneri yerine takıp deneyin mevcut arıza devam ederse servisimize başvurun muhtemel olarak mekanizma sıkışmış yada yay çıkmış vs. olabilir. "
lider atılım büro makineleri.
ömer (05/09/2012 16:10)
Konu : samsung scx-4623fn yazıcı
Mesaj : iyi günler bende scx-4623fn yazıcı var makina sürekli kapak açık hatası veriyo ve tık tık diye makinadan ses geliyor ne yapmam gerekir?
iyi çalışmalar
"anlattığınız arıza elektrik düzensizliğinden kaynaklanan kart arızasıdır. makinenin anakartının ve güç kartının kontrolleri sonucunda tam sonuca ulaşılacaktır. servisimize gönderirseniz kesin sonuç bildirilir bu şekilde cihazı çalıştırmayınız."
lider atılım büro makineleri.
seyhan (25/06/2012 23:37)
Konu : kağıdı 1 den fazla çekmiyor hata veriyorsamsung ml-2010 acil cevap
Mesaj : yazıcım kağıdı 1 sefer çekiyor. mesela 1 den fazla çıktı almak istiyorum ama sadece ilk sayfayı çıkartıyor ve sonra hata veriyor diğer sayfaları çıkartmıyor. ben printerin üstündeki kapağı havaya kaldırıp indirdiğimde sorun düzeliyor ama yine 2. yada 3. sayfayı çıkartmıyor. her sayfa için printerin kapağını açıp kapatmak zorunda kalıyorum. ne yapmam lazım
teşekkür ederim
"Cihazınızın kağıt çıkış sensöründe arıza olabilir yada yazıcı sürücüsünü program ekle kaldırdan kaldırıp tekrar güncelleme yapın düzelmezse servisimize gönderin bakalım."
lider atılım büro makineleri
 1 
GARANTİLİ SERVİS

 

  ACİL SERVİS

TELEFONLARIMIZ

0541 244 40 50

0541 237 57 58

0242 247 45 25

0242 237 01 44 

SAMSUNG ML-2165 TONER

SAMSUNG ML-2165 TONER DOLUM 20 TL 

ANTALYA SERVİS
YEDEK CİHAZ BIRAKIYORUZ

MAKİNENİZ SERVİSE ALINIRKEN İŞLERİNİZ AKSAMASIN DİYE YEDEK MAKİNE BIRAKIYORUZ...!

TEKNİK SERVİS

ATÖLYEMİZE GETİRİLEN SAMSUNG YAZICILARA ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ YAPILMAKTADIR.

REFERANSLARIMIZ

DEVLET HAVA MEYDAN MÜDÜRLÜĞÜ / ANTALYA

ATLAS HAVA YOLLARI / ANTALYA

KARAKAŞ AVUKATLIK BÜROSU / ANTALYA

ANTALYA ADALET SARAYI / ANTALYA

ATS HAVACILIK A.Ş / ANTALYA

ANTBİRLİK İPİLİK FABRİKASI / ANTALYA

SERGÜN GÜN ISI / ANTALYA

ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZİ / ANTALYA

ASİA AVUKATLIK BÜROSU / ANTALYA

DEEPO AVM / ANTALYA

GELECEĞİN BİLGELERİ ANA OKULU / ANTALYA

TÜVTÜRK / ANTALYA

MECİKOĞULLARI OTO FORD PLAZA / ANTALYA

KGM GRANİT MERMER FABRİKASI / ANTALYA

DEMİREZENLER ARÇELİK BEKO SERVİSİ / ANTALYA

İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU / ANTALYA

GOLDEN MEYVE SUYU FABRİKASI / KORKUTELİ

SÜTPA GIDA / ANTALYA

GOLDEN TURIZM / ANTALYA

ANTALYA DEVLET HASTANESİ / ANTALYA

KEPEZ TIP MERKEZİ / ANTALYA

KORKUTELİ LİSESİ / KORKUTELİ

GÜNEŞ SELEK KREŞİ / ANTALYA

YES YABANCI DİL KURSU / ANTALYA

R.B ALİMİNYUM A.Ş / ANTALYA

TAHTAKALE ALIŞVERİŞ MERKEZİ TÜM ŞUBELER / ANTALYA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMSUNG SCX 4623F TONER DOLUM

SAMSUNG SCX 4623 TONER DOLUM SERVİS ÇİP HARİÇ SADECE 20 TL

YENİ ÜRÜN

KAMPANYA

 

SAMSUNG SCX 4521 TONER DOLUM SADECE 15 TL

 

SAMSUNG SCX 4521 -ML 1610 MUADİL SIFIR TONER
60 TL
SAMSUNG SCX 4216 TONER

SAMSUNG SCX 4216 TONER DOLUM SERVİS KDV DHİL SADECE 15 TL